Starszy Inżynier Oprogramowania Wbudowanego

Bingo HR

Słupsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - firmy z branży ​ elektronicznej​, produkującej systemy telemetryczne dedykowane m.in. do sieci energetycznych i ciepłowniczych, poszukujemy ​Starszego Inżyniera Oprogramowania Wbudowanego!
Zależy Ci na pracy z nowoczesnymi technologiami, a dbałość o środowisko nie jest Ci obojętna? Dobrze trafiłeś!

Do Twoich obowiązków będzie należało m.in.:

  • analizowanie wymagań technicznych;
  • projektowanie, tworzenie i testowanie oprogramowania wbudowanego;
  • tworzenie i wykorzystywanie narzędzi rozwoju oprogramowania;
  • prowadzenie dokumentacji podejmowanych działań;
  • prezentowanie opracowanych rozwiązań klientom.

Oczekujemy od Ciebie:

  • min. 3-letniego doświadczenia w obszarze elektroniki/automatyki/programowania;
  • znajomości C/C#/Python;
  • wykształcenia wyższego kierunkowego (np. elektronika, automatyka, telekomunikacja);
  • znajomości układów analogowych i cyfrowych;
  • znajomości interfejsów (np. SPI, UART);
  • umiejętności czytania schematów elektronicznych;
  • znajomości j. angielskiego.

Korzyści:

  • umowa o pracę (UoP);
  • elastyczne godziny pracy;
  • służbowy telefon, laptop i samochód;
  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe;
  • karta Multisport;
  • i więcej!

Bingo HR to wyspecjalizowana w rekrutacjach agencja doradztwa personalnego o numerze certyfikatu 12260.

Prezentacja firmy

Naszą misją jest połączenie dwóch szukających siebie partnerów: pracodaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Programowanie / Analizy