Starszy Inżynier Jakości ds. Dostawców (M/F)

Michael Page

Wroclaw, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej we Wrocławiu poszukujemy kandydata na stanowisko Starszego Specjalisty ds Jakości Dostawców

Informacje o kliencie

Nasz Klient, to międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana we Wrocławiu.

Opis stanowiska

· Selekcja, rozwój i zarządzanie bazą dostawców w regionie Europy Środkowo-Wschodniej

· Rozwój dostawców - szkolenie z norm, procedur oraz narzędzi jakosciowych

· Przeprowadzanie audytów QMS oraz produktu u dostawców

· Weryfikacja wskaźników jakościowych podległych dostawców

· Udział w międzynarodowych projektach zmiany dostawców

· Współpraca z managerami projektu

· Udział oraz wsparcie w realizacji strategii sourcingowych

· Współpraca z centralnymi i lokalnymi działami in¿ynierskim, produkcji, łańcucha dostaw oraz jakości

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
    · Min. 5 lat doświadczenia na w/w bądź pokrewnym stanowisku
    · Znajomość oraz umiejętności czytania norm i rysunków technicznych w języku angielskim
    · Znajomości narzędzi jakościowych (FMEA, Control Plan, PPAP)
    · Wiedza oraz doświadczenie w przeprowadzaniu audytów QMS i produktu u dostawców
    · Znajomość wymagań ASQR będzie dodatkowym atutem
    · Znajomość narzędzi jakościowych RRCA, DIVE, 5WH
    · Zdolność do pracy w środowisku wielokulturowym pod presją czasu
    · Samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy własnej przy minimalnym nadzorze przełożonego
    · Umiejętność pracy w zespole oraz z klientami w różnych strefach czasowych
    · Wysokie umiejętności komunikacyjne
    · Wysoka kultura osobista
    · Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (40%), także wyjazdy zagraniczne
    · Umiejętność prowadzenia szkoleń oraz przekazywania wiedzy dostawcom
    · Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    · Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel i Power Point

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • rozwój w międzynarodowej organizacji
  • przyjazna atmosfera
  • pakiet benefitów

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wroclaw
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page