starszy inżynier ds. utrzymania ruchu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Radomsko, łódzkie

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy osoby na stanowisko Starszy Inżynier ds. Utrzymania Ruchu

Nr ref.: 31361
Praca stała
Lokalizacja: Radomsko

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie zespołem podległych pracowników
  • zarządzanie zleceniami napraw, remontów i konserwacji oraz delegowanie zadań dla zespołu
  • utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego
  • organizowanie zakupów części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych
  • przygotowanie i uruchamianie nowych urządzeń produkcyjnych
  • odpowiedzialność za dokumentację techniczną urządzeń
  • współpraca z innymi działami firmy (dział produkcji oraz zakupów)
  • konsultacje projektów nowych uruchomień, procesów technologicznych
  • organizowanie i nadzór naprawy oraz konserwacje profilaktyczne linii produkcyjnych
  • kontrola budżetu rocznego
  • chęć awansu
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w branży
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • znajomość technik rozwiązywania problemów systemowych i doskonalenia metod pracy

Oferta:
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)