Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/02/2019.

Starszy Inżynier ds. Technologii

Kraków, małopolskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Aktualnie, dla naszego Klienta poszukujemy najlepszych Kandydatów, na stanowisko Starszego Inżyniear ds. Technologii (po okresie wdrożenia możliwość objęcia stanowiska Kierownika Wydziału)

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • wykształcenie wyższe techniczne w obszarze Ceramiki, Chemii, mile widziane w obszarze Jakości
  • doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji, jakości oraz laboratorium
  • doświadczenie i wiedza z zakresu analizy przyczyn źródłowych (RCA)
  • mile widziana wiedza z zakresu statystycznych narzędzi jakościowych (mile widziana obsługa MiniTab)
  • swobodna komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz zarządzania wieloma zadaniami w tym samym czasie
  • zdolność samodzielnego i elastycznego decydowania w sytuacjach stresowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności komunikacji i współpracy
  • zdolność do planowania i zarządzania pracą własną oraz podległego zespołu

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • nadzór nad funkconowaniem jednego z wydziałów produkcyjnych firmy
  • zarzadzanie Zespołem jakości i technologii
  • komunikację z klientami wewnętrznymi oraz dostawcami oraz R&D
  • ciągłe doskonalenie, głównie w obszarze jakości, procesu oraz pracy podległego Zespołu
  • analizę i aktualizację planu kontroli oraz obowiązujących procedur i instrukcji
  • zarządzanie procesem koncesyjnym przy ścisłej współpracy z działem R&D
  • wprowadzanie nowych produktów i nadzór nad testami kwalifikacyjnymi w laboratorium
  • podjęcie badań R&R w celu zwiększenia poziomu ufności w testach
  • odpowiedzialność za realizację badań podległego laboratorium, według standardowej metodologii
    testów oraz zwiększanie efektywności badan
  • odpowiedzialność za zwalnianie wyrobów gotowych w czasie na to zaplanowanym

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Stabilny system wynagradzania
  • Możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny program szkoleń i kursów
  • Szeroki pakiet socjalny (bezpłatne obiady, dofinansowanie do wczasów „pod gruszą” oraz karty
    Multisport itp.)

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe doktoranckie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji