Starszy Inżynier Branży Procesowej / Senior Process Engineer

Kraków, śląskie

APPLY Poland Sp. z o.o. jest jedną z czołowych polskich firm inżynierskich, z siedzibą w Krakowie, dostarczającą wielobranżowe usługi projektowe dla przemysłu ropy naftowej i gazu na rynku europejskim.

W związku z rozwojem firmy i uzyskaniem wieloletnich umów ramowych na obsługę projektową ponad 10 platform wiertniczych (Statoil, ENI, Lundin), poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer referencyjny: PRO-1706

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i aktualizowanie schematów technologicznych P&ID, schematów przepływowych PFD oraz procesowych arkuszy danych D/S
  • Tworzenie technologicznych symulacji i kalkulacji hydraulicznych
  • Współpraca z klientem / dostawcą w sprawach projektowych
  • Uczestniczenie w spotkaniach technicznych, a szczególnie w naradach związanych z analizami zagrożeń HAZOP oraz HAZID
  • Udział w delegacjach zagranicznych, związanych z inspekcją, testami i uruchomieniem instalacji procesowych na platformach wiertniczych

Wymagania:

  • Tytuł magistra inżyniera
  • Minimum 8 lat profesjonalnego doświadczenia w świadczeniu usług inżynieryjnych w branży ropy i gazu ziemnego (oil & gas)
  • Dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w projektach związanych z morskim wydobyciem ropy i gazu, będzie dodatkowym atutem
  • Motywacja i proaktywne nastawienie
  • Umiejętność pracy zespołowej w profesjonalnej grupie inżynieryjnej

Oferujemy:

  • Cenne doświadczenie projektowe w branży Oil&Gas, dla obiektów typu „offshore’ (platformy wiertnicze)
  • Możliwość zdobywania dalszego doświadczenia w środowisku specjalistów
  • Możliwość dalszego rozwoju poprzez szkolenia, w tym szkolenie niezbędne do pracy na obiektach typu „offshore”, w rejonie Norweskiego Szelfu Kontynentalnego
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pakiety sportowe i inne benefity
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bardzo przyjazną atmosferę w biurze

Prosimy o załączenie CV w języku angielskim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.