STARSZY INSPEKTOR ZESPOŁU DS. KADR I SZKOLENIA I PREZYDIALNEGO

Komenda Powiatowa Policji Sępólno Krajeńskie

Sępólno Krajeńskie, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0714

Obowiązki:

Przygotowywanie dokumentacji związanej z nawiązaniem, trwaniem i rozwiązaniem stosunku służbowego policjantów.
Przygotowywanie stosownych wniosków, rozkazów personalnych i decyzji Komendanta Powiatowego Policji związanych z ruchami kadrowymi jednostki.
Przygotowywanie rozkazów organizacyjnych, etatu oraz regulaminu organizacyjnego jednostki.
Sporządzanie rozkazów o wyróżnieniu oraz wniosków o wyróżnienie funkcjonariuszy.
Dysponowanie aktami osobowymi policjantów oraz odpowiedzialność za ich prowadzenie i prawidłowe przechowywanie.
Przyjmowanie i nadawanie biegu dokumentom związanym z naborem kandydatów do służby w Policji.
Konsultacje z przełożonymi i opiniowanie wniosków personalnych dot. zmian w stosunku służbowym policjantów.
Przygotowywanie wniosków w sprawie mianowania policjantów na kolejne stopnie służbowe oraz aktów nominacyjnych.
Prowadzenie i bieżące aktualizowanie książki etatowej jednostki.
Gromadzenie i przygotowywanie dokumentacji emerytalnej i rentowej policjantów.
Sporządzanie meldunków i sprawozdań kadrowych.
Przygotowywanie wykazów dla przełożonych w celu wydania przez nich opinii służbowych i ocen okresowych podległym funkcjonariuszom.
Prowadzenie rejestru postępowań dyscyplinarnych oraz rejestru czynności wyjaśniających.
Prowadzenie części kadrowej dotyczącej zagadnień mobilizacyjno - obronnych.
Utrzymywanie kontaktu z właściwą Wojskową Komendą Uzupełnień w sprawie reklamowania funkcjonariuszy oraz pracowników KPP.
Prowadzenie ewidencji urlopów policjantów.
Sporządzanie planu urlopów policjantów.
Prowadzenie ewidencji zwolnień lekarskich policjantów.
Wprowadzanie i weryfikowanie danych związanych z nawiązaniem, trwaniem i rozwiązaniem stosunku służby policjantów do systemu SWOP.
Utrzymywanie stałego kontaktu z kierownictwem oraz kierownikami komórek organizacyjnych KPP w sprawach osobowych.
Odpowiedzialność za korespondencję związaną z działalnością kadrową.
Odpowiedzialność za wszystkie pokwitowane dokumenty do czasu złożenia ich do archiwum.
Na tym stanowisku wymagane jest poświadczenie bezpieczeństwa do klauzuli poufne.
Opracowywanie rocznego planu doskonalenia zawodowego lokalnego KPP.
Raz w roku przeprowadzanie egzaminu sprawności fizycznej dla policjantów oraz sporządzanie sprawozdania z tego zakresu.
Przygotowywanie wykazów na kursy doskonalenia zawodowego i szkolenia dla funkcjonariuszy Policji.

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane doświadczenie zawodowe min. 6 m-cy w administracji lub pracy biurowej, biegła obsługa komputera, znajomość przepisów ustawy o Policji, prawie pracy, ustawie o służbie cywilnej.

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 8, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: Pełne ogłoszenie na stronie: https://nabory.kprm.gov.pl/kujawsko-pomorskie/sepolno-krajenskie/starszy-inspektor,51722 termin składania dokumentów do 16.08.2018 r.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Adres www: http://www.sepolno.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy