Starszy Inspektor w Dziale ds. Organizacyjnych

Agencja Mienia Wojskowego

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

OGŁOSZENIE O NABORZE Nr 167/22

Agencja Mienia Wojskowego ogłasza nabór na stanowisko
Oddział Regionalny AMW we Wrocławiu

Oferujemy:

  • ruchomy czas pracy: start od 7.00 do 9.00,
  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
  • możliwość udziału w kursach i szkoleniach, w tym dofinansowanie do studiów,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karty przedpłacone na święta, dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego dzieci, niskoprocentowe pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie karty sportowej, wsparcie finansowe w trudnej sytuacji życiowej),
  • zniżki w ośrodkach wypoczynkowych spółki AMW REWITA (m.in. Sopot, Jurata, Zakopane, Solina) i ofercie hotelowej Polskiego Holdingu Hotelowego,
  • możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej,
  • dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych,
  • możliwość wykupienia pakietu opieki medycznej dla pracownika i członków rodziny, a także ubezpieczenia na życie.

Główne obowiązki:

  • realizacja zadań z zakresu obsługi administracyjno-organizacyjnej oraz kancelaryjnej, w tym bieżącej obsługi interesanta,
  • administrowanie składnikami majątkowymi służącymi do realizacji zadań Oddziału oraz prowadzenie dokumentacji, ewidencji i rozliczeń związanych z gospodarowaniem tym mieniem,
  • przygotowywanie dokumentów do prowadzonych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, w zakresie właściwości działu,
  • przyjmowanie i rejestrowanie korespondencji wpływającej do oddziału w elektronicznym systemie obiegu dokumentów oraz przekazywanie jej właściwym komórkom organizacyjnym,
  • przyjmowanie i rejestrowanie faktur, not księgowych i innych dokumentów księgowych w Zintegrowanym Systemie Informatycznym, realizacja zadań związanych ze sprawowaniem zastępstw w sekretariatach kierownictwa AMW.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie min. średnie,
  • min. roczne doświadczenie zawodowe,
  • znajomość podstawowych aktów prawnych związanych z działalnością Agencji tj.: ustawy o Agencji Mienia Wojskowego i rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej w sprawie nadania statutu Agencji, ustawy Prawo zamówień publicznych oraz Kpa,
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office) oraz innych urządzeń biurowych,
  • umiejętność redagowania pism i prowadzenia korespondencji urzędowej,
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność oraz odpowiedzialność.

Wymagania dodatkowe:

  • mile widziane wykształcenie wyższe,
  • prawo jazdy kat. B,
  • zaangażowanie oraz umiejętność organizacji pracy własnej,
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz pracy pod presją czasu.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • cv i list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagany staż pracy,
  • podpisane oświadczenie osoby ubiegającej się o zatrudnienie (wzór poniżej dotyczy aplikacji składanych na wskazany adres),
  • podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji (wzór poniżej dotyczy aplikacji składanych na wskazany adres).

Termin składania dokumentów: 25 listopada 2022 r.

Miejsce składania dokumentów:
ul. Nowowiejska 26A
00-911 Warszawa
z dopiskiem: „Ogłoszenie Nr 167/22”

lub wyślij aplikację poprzez przycisk "aplikuj".

Metody i techniki naboru:

  • weryfikacja formalna dokumentów,
  • sprawdzian wiedzy,
  • rozmowa kwalifikacyjna.

Dodatkowe informacje:

  • oferty niekompletne lub otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane - decyduje data wpływu,
  • kandydaci zakwalifikowani do dalszego etapu naboru zostaną powiadomieni o terminie spotkania telefonicznie lub drogą mailową,
  • po zakończeniu procedury naboru nadesłane oferty zostaną komisyjnie zniszczone,
  • dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 22/ 314 98 13.
Prosimy o pobranie i dostarczenie z dokumentami wypełnionego załącznika zamieszczonego poniżej (dotyczy aplikacji składanych na wskazany adres).

Oświadczenie osoby ubiegającej się o zatrudnienie
osiwadczenie-osoby-ubiegajacej-sie-o-zatrudnienie.doc

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Zgoda-na-przetwarzanie-danych-osobowych.docx