Starszy Inspektor / Specjalista ds. BHP z j. angielskim Wrocław, dolnośląskie.

BHP Center

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy na terenie Wrocławia i całego województwa dolnośląskiego osób do współpracy przy prowadzeniu szkoleń wstępnych i okresowych w języku polskim oraz angielskim.

Szukamy osób posiadających możliwość realizacji od kilku do kilkunastu zleceń w miesiącu od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00 - 21.00 (godziny do ustalenia).

Mile widziane osoby posiadające działalność gospodarczą.

Oferujemy:

- umowę zlecenie lub umowę współpracy między firmami;
- atrakcyjne stawki - podstawa plus premie;
- możliwość zdobycia doświadczenia w prowadzeniu szkoleń.

Wymagania

Wymagania

- Wykształcenie wyższe - kierunkowe lub podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy;
- Tytuł Starszego Inspektora lub Specjalisty ds. BHP;
- Język angielski minimum poziom B2 - wymóg obligatoryjny;
- Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń w języku angielskim;
- Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń BHP w różnych branżach;
- Prawo jazdy kat. B (w niektórych lokalizacjach konieczny będzie własny samochód);
- Zdolności komunikacyjne i organizacyjne oraz terminowość realizacji zleconych zadań (np. przesyłanie dokumentów);
- Wnikliwość i umiejętność analitycznego myślenia;
- Samodzielność i odpowiedzialność;

Prosimy o przesłanie CV. Mile widziane rekomendacje z przeprowadzonych szkoleń.

Prezentacja firmy

Szkolenia i Doradztwo BHP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Studia podyplomowe
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia