STARSZY INSPEKTOR NADZORU (SEKCJA INWESTYCJI SOJUSZNICZYCH I PROGRAMOWYCH)

Rejonowy Zarząd Infrastruktury Zielona Góra

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/0681

Obowiązki:

kontrolowanie realizacji robót budowlanych, dostaw i usług dla zadań ujętych w planie inwestycji budowlanych i remontów nieruchomości w zakresie zgodności z dokumentacją techniczną, przepisami prawa budowlanego, Polskimi Normami, przepisani ppoż, bhp, ochrony środowiska i innymi w ramach sprawowanego nadzoru inwestycyjnego

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), inne

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe ogólnobudowlany, doświadczenie zawodowe: co najmniej 1 rok na stanowisku, uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania robót budowlanych bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa lub kandydat jest w trakcie zdobywania uprawnień po odbytej praktyce zawodowej. stan zdrowia pozwalający na pracę na wysokości powyżej 3 m, znajomość ustawy prawo budowlane oraz przepisów branżowych, znajomość pakietu MS Office (Word, Excel), samodzielność oraz inicjatywa w działaniu, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zdolność analitycznego myślenia, rzetelność, odpowiedzialność, pracowitość. Mile widziane posiadanie poświadczenie bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "ZASTRZEŻONE" bądź "POUFNE" lub kandydat podda się postępowaniu uprawniającemu do dostępu do Informacji niejawnych, mile widziana znajomość języka angielskiegowymagane dokumenty:1) List motywacyjny2) CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej,3) Oświadczenie o niekaralności/poświadczenie bezpieczeństwa4) Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnieniu5) Kserokopie świadectw pracy6) Kserokopie świadectw potwierdzających wykształcenie7) Kserokopie zaświadczeń o ukończonych uprawnieniach i kwalifikacjach8) Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji na ww. stanowisko.Kandydaci zakwalifikowani zostaną zaproszenie na rozmowę. Brak odpowiedzi ze strony RZI jest równoznaczne z niezakwalifikowaniem kandydata.

Miejsce pracy: Chrobrego 7, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: 1) List motywacyjny2) CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej,3) Oświadczenie o niekaralności/poświadczenie bezpieczeństwa4) Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnieniu5) Kserokopie świadectw pracy6) Kserokopie świadectw potwierdzających wykształcenie7) Kserokopie zaświadczeń o ukończonych uprawnieniach i kwalifikacjach8) Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji na ww. stanowisko.Kandydaci zakwalifikowani zostaną zaproszenie na rozmowę. Brak odpowiedzi ze strony RZI jest równoznaczne z niezakwalifikowaniem kandydata.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy