Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/1506

Obowiązki:

ZAKRES WYKONYWANYCH ZADAŃ:
- pełnienie zadań i obowiązków Administratora Lokalnego (AL) oraz prowadzenie dokumentacji Administratora Lokalnego systemów informatycznych i teleinformatycznych zgodnie z Procedurami Bezpiecznej Eksploatacji i Szczególnymi Wymogami Bezpieczeństwa,
- pełnienie obowiązków i zadań administratora strony Wojskowego Centrum Rekrutacji w Łomży,
- pełnienie obowiązków i zadań administratora na profilu społecznościowym Facebook oraz Twitter, współpraca z oficerem prasowym,
- prowadzenie systematycznych kontroli stanu technicznego eksploatowanych urządzeń i sieci teleinformatycznych oraz okresowych kontroli legalności użytkowanych programów w systemach teleinformatycznych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy B

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, informatyczne
  • wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Pozostałe wymagania:

  • WYMAGANIA NIEZBĘDNE: wykształcenie średnie ( wymagane 2 lata pracy ogółem) lub wyższe ( bez stażu pracy), znajomość oprogramowania CorelDraw, Photoshop, umiejętność zarządzania treścią w Internecie, zaawansowana znajomość pakietu MS Office, podstawowa znajomość obsługi AD, umiejętność instalacji i konfiguracji oprogramowania użytkowego, podstawowa znajomość działania systemów alarmowych, prawo jady kategorii B, umiejętności organizacji pracy własnej, współpracy z innymi, komunikatywność, umiejętność radzenia sobie ze stresem. WYMAGANIA DODATKOWE (PREFEROWANE): doświadczenie zawodowe powyżej 1 roku pracy w instytucji wojskowej lub jednostce sektora finansów publicznych, umiejętność obsługi systemu informatycznego SPIRALA ZINT,SI ARCUS, poświadczenia bezpieczeństwa.

Miejsce pracy: Polowa 12, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: WYMAGANE DOKUMENTY:- Życiorys (c.v.),- List motywacyjny,- Oświadczenie o niekaralności (wzór do pobrania na stronie WCR w Łomży),- Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, staż pracy, posiadane uprawnienia.TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW:Wymaganie dokumenty aplikacyjne należy przesyłać w terminie:do dnia 11 grudnia 2022 r.na adres pocztowy:Wojskowe Centrum Rekrutacji w Łomży, ul. Polowa 12, 18-400 Łomżaz dopiskiem " Ogłoszenie o pracę - starszy informatyk w Wojskowym Centrum Rekrutacji w Łomży"lubna adres internetowy: wcrlomza@ron.mil.plTemat wiadomości: "Ogłoszenie o pracę -starszy informatyk w Wojskowym Centrum Rekrutacji w Łomży".Wymagane dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą:"Wyrażam zgodę ma przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, zgodniez Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".O terminie rozmowy kwalifikacyjnej wybrani kandydaci powiadomieni zostaną telefonicznie po zweryfikowaniu dokumentów aplikacyjnych.INFORMACJE W SPRAWIE OGŁOSZENIA:Kontakt tel. 261 385 702Informacja dot. ogłoszenia dostępna na stronie: https://wcrlomza.wp.mil.pl/pl/bip/praca/

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy