STARSZY ELEKTROMONTER

ENEA S.A

Szczecin, zachodniopomorskie

ENEA S.A
Grupa Enea to nowoczesny Pracodawca, wicelider polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie produkcji energii elektrycznej. Zarządzamy pełnym łańcuchem wartości: od paliwa, poprzez produkcję energii elektrycznej, dystrybucję, sprzedaż i obsługę Klienta. Odpowiadamy za bezpieczne dostawy energii do 2,5 mln Klientów. Zatrudniamy ponad 15 tysięcy silnie zmotywowanych ludzi, z pasją realizujących swoje zadania. Naszymi wartościami są: uczciwość, odpowiedzialność, kompetencja i bezpieczeństwo. Jeżeli jesteś osobą nastawioną na realizację celów, potrafisz pracować w zespole, a przy tym profesjonalnie podchodzisz do swoich obowiązków, złóż swoją aplikację, bo właśnie takich osób szukamy.
Więcej o nas na www.enea.pl

Enea Oświetlenie sp. z o.o. Oddział Szczecin informuje, iż poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce: Szczecin Spółka: Enea Oświetlenie

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

Praca w brygadzie sieciowej a w szczególności:

  • wykonanie przeglądów urządzeń oświetleniowych
  • diagnozowanie i ograniczanie skutków zwarć
  • usuwanie awarii
  • pełnienie dyżuru domowego
  • wymiana opraw oświetleniowych wraz z osprzętem
  • montaż i demontaż słupów oświetleniowych
  • budowa linii napowietrznych i kablowych n.n.
  • naprawa, montaż, eksploatacja iluminacji
  • pomiary, eksploatacja reklam, wiat, przyłączy
  • remonty i modernizacja urządzeń oświetleniowych
  • dopuszczanie do prac obcych brygad
  • zabezpieczenie miejsc kolizji
  • wymiana (demontaż) słupów po kolizjach i awariach

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie elektryczne
  • uprawnienia ,,E” w zakresie eksploatacji sieci elektroenergetycznej do 1 kV
  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w branży elektrycznej
  • prawo jazdy kat. B
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • pożądane doświadczenie w pracy w technologii PPN oraz obsługa procesów ruchowych
  • wiedza i umiejętności w zakresie napraw urządzeń elektronicznych

Cechy osobowości:

  • umiejętność pracy w zespole
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • dyspozycyjność
  • kreatywność

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • pakiet szkoleń
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • Informacje dotyczące współpracy:
  • przewidywany termin zatrudnienia: październik 2017
  • miejsce pracy – Szczecin
  • organizacja pracy - praca zmianowa na dwie zmiany
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.