Alior Bank Partner

Starszy Doradca Klienta

Od: Alior Bank Partner
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta indywidualnego i małych przedsiębiorstw,
  • kompleksowa obsługa w zakresie produktów depozytowych i kredytowych,
  • sprzedaż produktów bankowych,
  • analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu,
  • realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Oczekiwania:

  • minimum roczne doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze klienta,
  • bardzo dobra znajomość produktów bankowych i lokalnej konkurencji,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji,
  • wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • mile widziane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki związane z finansami i ekonomią).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szkolenia wstępne organizowane przez Bank,
  • intensywny rozwój zawodowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie złożone ze stałej miesięcznej podstawy oraz prowizji, której wysokość uzależniona jest od wielkości zrealizowanej sprzedaży.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.