Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0307

Obowiązki:

wykonywanie badań środków minersko-zaporowych, prowadzenie dokumentacji badawczej

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa programów komputerowych

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: preferowany: mechaniczny, techniczny, inżynieria chemiczna

Pozostałe wymagania:

  • ukończone studia I stopnia preferowany kierunek: mechaniczny, techniczny, inżynieria chemiczna; umiejętność analizy i rozumienia dokumentacji technicznej, umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego (m.in. wagi laboratoryjnej, komór badań cieplnych, zamrażarek, multimetrów itp.), znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office; mile widziane przeszkolenie w zakresie znajomości normy PN-EN ISO/IEC17025:2018-08

Miejsce pracy: Nieznany Bór, 17-200 Hajnówka, powiat: hajnowski, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: CV, oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: "wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko "specjalista'' przez 2 Regionalną Bazę Logistyczną zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości wycofania tej zgody w dowolnym momencie''.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy