Starszy analityk systemowy

Hays Poland

Mazowieckie, mazowieckie

Hays Poland

Mazowieckie
Mazowieckie
NR REF.: 1164898

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.
Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Starszego Analityka Systemowego

Lokalizacja: zdalnie
Branża: bankowość
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: współpraca długofalowa
Stawka: 90 – 135 pln netto / h
Preferowany termin rozpoczęcia współpracy: ASAP lub max. w ciągu 1 miesiąca

Wymagania:
•Znajomość technologii REST
•Znajomość technologii BPM
•Umiejętność pracy w zespole
•Umiejętności analityczne
•Znajomość metod analizy systemowej
•Umiejętność posługiwania się narzędziami do zbierania i modelowania wymagań użytkowych oraz przekładania ich na wymagania względem systemu informatycznego (rozwiązania).
•Doświadczenie w projektowaniu aplikacji
•Znajomość języka UML
•Znajomość narzędzi BPMN

Mile widziane:
•Umiejętność pracy w metodyce Agile
•Wiedzę z zakresu biznesu klienta i funkcjonalności produktów własnych
•Znajomość procedur biznesowych klienta
•Znajomość metodyki SCRUM

Zakres obowiązków:
•zbieranie, weryfikacja oraz zarządzanie wymaganiami w ramach obszaru rachunków i lokat bankowych
•współpraca z Obszarem Biznesowym oraz z Zespołem Projektantów/Programistów
•modelowanie danych - obiektów biznesowych (UML) oraz współpraca przy tworzeniu i dokumentowaniu procesów biznesowych/systemowych (BPMN/Use Case)
•opracowywanie dokumentacji GUI systemów informatycznych oraz interfejsów wymiany danych pomiędzy systemami (REST API)
•dbanie o spójność rozwiązań informatycznych i zgodność z przyjętymi standardami
•weryfikacja produktów przygotowywanych przez zespół Programistów
wsparcie w testach manualnych i automatycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland