Starszy Analityk - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta międynarodowej firmy z branży Retail poszukujemy osoby na stanowisko:

Starszy AnalitykMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przygotowywanie prognozy sprzedaży krótko oraz długoterminowej na podstawie danych i analiz rynkowych.
  • Analiza OTB (open to buy).
  • Analizowanie wyników sprzedaży, reakcji klientów w celu zrozumienia, przewidzenia i zarekomendowania właściwego działania.
  • Monitorowanie zapasów i procesu planowania.
  • Rozwój narzędzi analitycznych i prognostycznych.
  • Analiza trendów rynkowych w celu opracowania asortymentu produktów i przepływu zapasów.
  • Zarządzanie zespołem.

Wymagania:

  • Min. 5 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowana branża Retail).
  • Doświadczenie w pracy nad OTB (open to buy).
  • Umiejętność podejmowania decyzji.
  • Silne umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Praca w dynamicznej organizacji.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • System premiowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.