Starszy Analityk Finansowy

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Starszy Analityk FinansowyMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • wycena instrumentów finansowych posiadanych w ramach portfela handlowego
  • analiza ryzyka inwestycyjnego
  • przygotowywanie raportów zysków i strat
  • analiza wyceny produktów na rynkach światowych
  • sprawozdawczość zgodnie z wewnętrznymi regulacjami oraz obowiązującymi przepisami prawa
  • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: matematyka, fizyka lub pokrewne)
  • min. 3 lata doświadczenia w analizie finansowej (w tym min. 1 rok na podobnym stanowisku)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • wiedza na temat rynków finansowych
  • umiejętności analityczne oraz interpersonalne
  • znajomość MS Excel, MS Access i VBA

Oferujemy:

  • stabilną pracę w instytucji bankowościowej
  • rozwijające wyzwania zawodowe
  • możliwość rozwoju ścieżki kariery w organizacji
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.