(Starszy) Analityk Finansowy/ Kontroler- branża nieruchomości

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, firmy z sektora nieruchomości poszukujemy osoby na stanowisko (Starszego) Analityka Finansowego/Kontrolera. Kandydat będzie pracował zarówno samodzielnie, jak i w zespole i będzie odpowiedzialny za wszystkie aspekty kontroli finansowej i raportowania dla grupy podmiotów, w tym spółki matki.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, firmy z sektora nieruchomości - lidera w swoim segmencie, poszukujemy osoby na stanowisko (Starszego) Analityka Finansowego/Kontrolera w Warszawie, który będzie raportował bezpośrednio do Dyrektora Finansowego.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie miesięcznych sprawozdań zarządczych,
  • Monitorowanie wyników Grupy,
  • Odpowiedzialność za raportowanie finansowe skonsolidowanych sprawozdań grupy i poszczególnych spółek celowych,
  • Wsparcie w budżetowaniu i prognozowaniu skonsolidowanej grupy i poszczególnych spółek celowych,
  • Udział w procesie zamknięcia roku,
  • Przygotowywanie analiz ad-hoc,
  • Współpraca z księgowością zewnętrzną
  • Współpraca z biegłymi rewidentami Grupy,
  • Zarządzanie środkami pieniężnymi w spółkach celowych Grupy,
  • Raportowanie do banków finansujących,
  • Zarządzanie projektami w obszarze finansów i rachunkowości,
  • Aktywna rola we wdrażaniu nowych systemów.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse/ekonomia/pokrewne)
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży nieruchomości lub w audycie
  • Mile widziane doświadczenie w audycie finansowym lub księgowości - znajomość zasad rachunkowości finansowej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)

Oferujemy

Nasz Klient może zaoferować bardzo pozytywną i otwartą atmosferę pracy, dynamiczne środowisko, możliwość rozwoju i atrakcyjne wynagrodzenie.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page