Starszy Analityk ds. raportowania

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Cieślin, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Cieślin

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju oraz nabywania nowych kompetencji

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - związanym z finansami, analizą danych oraz raportowaniem
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość rachunkowości zarządczej finansowej oraz sprawozdawczości finansowej
  • Zdolności analityczne
  • Samodzielność, zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Mile widziana znajomość narzędzi do raportowania typu BI

Zadania:

  • Prowadzenie miesięcznych/tygodniowych rozliczeń - zamknięcie miesiąca (księga materiałowa)
  • Tworzenie analiz rentowności produkcji - analiza kosztów łańcucha dostaw
  • Kontrola rozliczeń z dostawcami i odbiorcami
  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych w zakresie budżetowania i raportowania wyników
  • Monitorowanie KPI dla działów operacyjnych
  • Wspieranie Dyrektora Finansowego w przygotowaniu prognoz finansowych, a także tworzenie prezentacji i raportów dla kadry zarządzającej
  • Udział w tworzeniu narzędzi controllingowych, wdrażanie nowych rozwiązań analitycznych w celu usprawnienia procesu decyzyjnego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy