Starszy Analityk Biznesowy (ubezpieczenia życiowe)

Cyclad Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Szczecin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Ubezpieczenia

Informacje o projekcie:

  • Branża: rozwiązania IT dla branży ubezpieczeń
  • Dywizja: ubezpieczenia życiowe
  • Lokalizacja: Katowice, Chorzowska / Szczecin, Zbożowa / Gdynia, Podolska / Warszawa, Błonia Wilanowskie lub zdalnie
  • Praca zdalna: dwa razy w tygodniu (obecnie w 100%)
  • Godziny pracy: możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 10:00
  • Podróże biznesowe: 15% (Europa)-obecnie wstrzymane
  • Język angielski: B2

Obowiązki:

  • Dbanie o terminowość projektu oraz samej dokumentacji,
  • Udział w tworzeniu strategii biznesowej z klientem,
  • Współpraca z wiodącym BA / PD / PM we wszystkich obszarach projektu: założenia, ryzyka, problemy, decyzje, ograniczenia,
  • Dbanie o dokumentację oraz jej zgodność z całościowym rozwiązaniem,
  • Zapoznanie się z techniczną specyfikacją projektu,
  • Wgląd w skrypty testowe oraz wsparcie w fazie testowania,
  • Analiza funkcjonalna oraz wsparcie i doradztwo projektowe skierowane do klienta,
  • Wsparcie w planowaniu fazy specyfikacji wymagań oraz projektowania, w tym ustalania wielkości, alokacji zasobów i fazowania, aby umożliwić dostarczenie kompletnego rozwiązania wysokiej jakości zgodnie z kosztami i harmonogramem

Wymagania:

  • Minimum 7 lat doświadczenia na pozycji Analityka Biznesowego
  • Doświadczenie jako konsultant w firmie konsultingowej
  • Doświadczenie w projektach emerytalnych / ubezpieczeniowych na życie
  • Doświadczenie w pełnym cyklu życia projektu, uczestnicząc w wielu projektach wdrożeniowych lub usprawniających systemy
  • Otwartość na podróże służbowe (15%)
  • 1 z poniższych certyfikatów:Certified Business Analysis Professional (International Institute of Business Analysis/CII/ISEB ACII / FPC / lub inny adekwatny,
  • Komunikatywna znajomość angielskiego (min: B2+)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony lub kontrakt B2B,
  • Stabilne projekty międzynarodowe i zróżnicowane środowisko pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną w Luxmed,
  • Kartę MultiSport,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Wczasy pod gruszą,
  • Okresowe imprezy integracyjne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.