Starszy/-a Księgowy/-a

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy osoby na stanowisko:

Starszy/-a Księgowy/a

Zakres obowiązków:

  • Kontrola zapisów księgowych
  • Wdrażanie i udoskonalanie procedur w dziedzinie rachunkowości, w tym kontroli wewnętrznej
  • Raportowanie, analizowanie i wyjaśnianie odchyleń od założonych celów/prognoz budżetowych
  • Udział w sporządzaniu rocznego sprawozdania finansowego
  • Udział w przygotowywaniu budżetów rocznych i okresowych prognoz operacyjnych
  • Prowadzenie rejestru środków trwałych w systemie SAP
  • Szczegółowe uzgodnienie sald rachunków na koniec okresu obrachunkowego
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych i statystycznych, zgłaszanie zdarzeń pozabilansowych
  • Sporządzanie oraz raportowanie miesięcznych sprawozdań finansowych zgodnie ze standardami korporacyjnymi
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem i archiwizacja dokumentów finansowych i księgowych
  • Współpraca i komunikacja z instytucjami zewnętrznymi, audytorami i klientami wewnętrznymi

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata (praca w sektorze SSC/BPO - preferowane)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min.C1
  • Znajomość programu Excel (formuły, tabele przestawne, wyszukaj pionowo itp.)
  • Praktyczna znajomość programu SAP - min. 1 rok pracy z programem (moduł GL)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach organizacji
Devire Devire Devire Devire