Starsza/y Księgowa/y

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Idealna oferta dla kandydatów chcących rozwijać się w międzynarodowej firmie, która gwarantuje liczne szkolenia jak i pełne wsparcie we wdrożeniu!

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży mediowej. Firma zlokalizowana jest w ścisłym centrum Warszawy.

Kandydat/ka będzie współpracować bezpośrednio z Główną Księgową.

Opis stanowiska

  • Wprowadzanie oraz księgowanie faktur
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych ( VAT,CIT)
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca, kwartału i roku
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych według ustawy o rachunkowości
  • Nadzorowanie prawidłowego księgowania dokumentów finansowych

Profil kandydata

  • 3 letnie doświadczenie w księgowości
  • Praktyczna znajomość MS Excel
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i obowiązujących przepisach podatkowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1+)
  • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie i sumienność

Oferujemy

  • Szkolenia zapewniające możliwość rozwoju zawodowego
  • Kursy językowe ( do wyboru: angielski, włoski, francuski i hiszpański)
  • Karta multisport
  • Ubezpieczenie oraz pakiet medyczny
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju jak i awansów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy hybrydowej
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page