GWD Concept  Sp. z o.o. GWD Concept  Sp. z o.o.

Starsza Księgowa

(Warszawa)

Zakres obowiązków:

  • wystawianie faktur sprzedaży pozostałej (refaktury)
  • wystawianie faktur korygujących sprzedaży (podstawowej)
  • księgowanie faktur sprzedaży oraz faktur zakupu
  • prowadzenie rozrachunków, przygotowanie kompensat, potwierdzanie sald
  • prowadzenie rozliczeń dostaw surowców i towarów, zakupu środków trwałych, wydatków z kart służbowych, wpłat nierozpoznanych i in.
  • księgowanie wyciągów bankowych i raportów od pośredników płatności
  • przygotowanie płatności w bankach i zwrotów płatności dla odbiorców
  • przygotowanie i księgowanie poleceń księgowania (noty, rozliczenia międzyokresowe i in.)
  • prowadzenie rejestru środków trwałych
  • przygotowanie danych do podatku u źródła
  • przygotowanie danych do importu usług
  • przygotowanie danych do deklaracji VAT, VAT-UE, JPK_VAT
  • przygotowanie danych do deklaracji CIT
  • przygotowanie danych do sprawozdań finansowych
  • sporządzenie sprawozdań do GUS

Oczekujemy:

  • znajomości systemów księgowych ERP, w szczególności moduły Księgowość, Sprzedaż, Magazyn, Kasa/Bank
  • doświadczenia w pracy w dziale księgowości (min.10 lat)
  • praktyki w przygotowywaniu danych do sprawozdań finansowych
  • bardzo dobrej znajomości zasad rachunkowości: VAT, CIT
  • wykształcenia wyższego
  • dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • umiejętności organizacji pracy własnej i zarządzania czasem
  • dokładności, skrupulatności
  • umiejętności pracy w zespole oraz pozytywnego nastawienia :)

Warto być z nami, ponieważ:

  • oferujemy wiele możliwości rozwoju oraz niesamowicie pozytywną atmosferę – w końcu Twój rozwój i satysfakcja z pracy są w naszym interesie :)
  • pracujemy z produktem o najwyższej jakości, który jest produkowany w naszej manufakturze
  • jesteśmy polską firmą o globalnej marce, która ma duże ambicje i dalekosiężne plany – nasze środowisko jest międzynarodowe i pracujemy z partnerami z całego świata
  • mamy kreatywne biuro w centrum Warszawy oraz drugie, znajdujące się w Austin w USA
  • ciężko pracujemy, ale potrafimy się też świetnie bawić, bo czas wolny po pracy też jest bardzo ważny!
  • wiemy, co to relaks – mamy chill room, game room, a także perkusję i inne instrumenty czy gadżety, przy których możesz odetchnąć czy wyrazić siebie!
  • oferujemy świeże owoce, aby wesprzeć kreatywną pracę naszych umysłów :)
  • możesz u nas przygotować kawę na swój ulubiony sposób – mamy wszystko: od french press przez moka pot, aż po klasyczne ekspresy do kawy
  • organizujemy wydarzenia charytatywne, by pomagać innym, takie jak Charity Breakfasts
  • w naszej firmowej biblioteczce możesz znaleźć komiksy, książki biznesowe czy art booki (oraz wygodne miejsca do czytania na naszych kanapach czy hamakach :)
Please apply with the button on the right side of this job offer.
GWD Concept  Sp. z o.o.