Starsza Księgowa/ Starszy Księgowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony na okres 12 miesięcy z realną możliwością przedłużenia
  • Praca na pełny etat
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • Hybrydowy system pracy
  • Dostęp do pakietu benefitów (MultiSport, opieka medyczna, premie uznaniowe i okolicznościowe)

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze podatków i księgowości, w tym co najmniej 3-letnie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym
  • Znajomość regulacji z obszaru rachunkowości
  • Biegła znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność organizacji pracy własnej

Zadania:

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i statystycznych (miesięcznych, rocznych)
  • Okresowe analizowanie i weryfikowanie zapisów kont księgowych
  • Raportowanie na potrzeby wewnętrzne
  • Weryfikowanie rejestrów zakupu i sprzedaży na potrzeby rozliczeń z tytułu podatku VAT, sporządzanie deklaracji VAT
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych CIT
  • Współpraca z audytorem w zakresie kontroli i badania sprawozdania finansowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials