Starsza Księgowa/Starszy Księgowy - firma produkcyjna

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Starszej Księgowej/Starszego Księgowego.

Lokalizacja: Wołomin

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Terminowe i poprawne wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego na podstawie dokumentów źródłowych (faktury zakupu, wyciągi bankowe itd)
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych firmy
  • Rozliczanie podróży służbowych i wydatków pracowniczych
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald kont
  • Sporządzanie sprawozdań GUS, NBP, INTRASTAT
  • Sporządzanie deklaracji VAT (VAT-UE, JPK VAT) oraz CIT
  • Bieżąca kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • Zamykanie procesu księgowego na koniec miesiąca
  • Udział w procesie zamknięcia roku, w tym współpraca z audytorami
  • Aktywny udział w tworzeniu procedur księgowych
  • Ścisła współpraca z zespołem księgowym i Głównym Księgowym

Profil kandydata

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w dziale księgowości
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomia, rachunkowość)
  • Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
  • Doświadczenie w sporządzaniu deklaracji podatkowych (VAT, CIT)
  • Dobra znajomość systemu Microsoft Office, w szczególności Microsoft Excel
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. B2)
  • Dbałość o szczegóły i umiejętność analitycznego myślenia
  • Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowej, zorientowanej na pracownika organizacji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta sportowa
  • Prywatne lekcje języka angielskiego
  • Dobra atmosfera w pracy wśród otwartych i kreatywnych ludzi
  • Swoboda działania
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page