Opis stanowiska pracy

• Księgowanie i rozliczanie faktur kosztowych ZKOSZ, ZAGR
• Kontrola dokumentów, księgowań, przygotowywanie danych, raportów i sprawozdań finansowych
• Rozliczenie płatności dostawców i odbiorców
• Wystawianie dokumentów księgowych
• Księgowaniu wyciągów bankowych EUR wraz z prowadzeniem tabeli FIFO oraz księgowanie wyciągów bankowych PLN, Funduszu Socjalnego oraz wynagrodzeń.
• Zatwierdzanie przelewów bankowych oraz uzgadnianie sald kont bankowych i księgowanie kredytów
• Prowadzenie ewidencji środków trwałych - księgowanie, przyjęcie i likwidacja środków trwałych i WNiP (OT, LT, MW), amortyzacja, specyfikacja Toolingu
• Realizacja innych zadań wskazanych przez bezpośredniego przełożonego np. prace związane z zamknięciem roku.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane finanse i rachunkowość)
• Dobra znajomość prawa bilansowego i podatkowego oraz umiejętność ich praktycznego stosowania
• Doświadczenie w pracy w pełnej księgowości
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Dobra znajomość Excela
• Dobra organizacja pracy
• Mile widziana znajomość programu SAP

Prezentacja firmy

SEOYON ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach powsta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa