Starsza Księgowa ds. Podatków - Mokotów

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, znanej międzynarodowej organizacji z branży healthcare/beauty care poszukujemy osoby na stanowisko Starszej/ego Księgowej/ego ds. Podatków.

Poszukiwana osoba będzie wspierała dział księgowy w zakresie rozliczeń podatkowych.
Jest to propozycja kierowana do osób energicznych, aktywnych i zaradnych, które chcą rozwijać umiejętności księgowo-podatkowe w rozpoznawalnej organizacji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z branży healthcare/beauty care z siedzibą na warszawskim Mokotowie.

Opis stanowiska

  • Kalkulacja i przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, podatek u źródła, PCC i innych)
  • Wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych
  • Udział w przygotowywaniu sprawozdań do GUS, NBP
  • Współpraca z Urzędem Skarbowym oraz doradcą podatkowym

Profil kandydata

  • Praktyczna wiedza i doświadczenie w przygotowywaniu deklaracji podatkowych (warunek konieczny)
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki
  • Osoba sumienna, dokładna, proaktywna, zaangażowana
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Praca w rozpoznawalnej firmie z ciekawym zakresem zadań
  • Karta Multisport
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zniżki pracownicze na produkty
  • Możliwość nauki języka angielskiego
  • Szkolenia, rozwój, wsparcie przełożonych
  • Możliwość udziału w wielu eventach firmowych
  • Elastyczne godziny pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page