Stanowisko w międzynarodowej firmie z językiem francuskim

HRO Personnel

Kraków, małopolskie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi. Świadczymy usługi realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

• Prowadzenie odpowiedniej kontroli klientów oraz dokumentów

• Ocena ryzyka przestępstw finansowych

• Dostarczenie zaawansowanej analizy dotyczącej klientów indywidualnych oraz korporacyjnych

• Analiza danych

• Wsparcie zespołu w rozwiązywaniu zadań i problemów

Wymagania:

• Dobra znajomość języka angielskiego

• Biegła znajomość języka francuskiego

• Umiejętności analityczne

• Umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym

Oferta:

• Praca w międzynarodowej firmie

• Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity

• Prywatna opieka medyczna

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

NIE WYMAGAMY SPECJALISTYCZNEGO DOŚWIADCZENIA!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.