STANOWISKO URZĘDNICZE DS. SPRAW ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH I ROZWOJU GMINY

Urząd Gminy w Markusach

Markusy, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0262

Obowiązki:

Opracowywanie projektów regulaminów w zakresie udzielenia zamówień publicznych, przygotowanie dokumentacji przetargowej, sporządzanie sprawozdań, prowadzenie rejestru zamówień publicznych, przygotowywanie ofert inwestycyjnych.
Termin naboru do 18.02.2019r.
Dokumenty oraz inne szczegółu dotyczące naboru na wolne stanowisko urzędnicze zmieszczono na stornie BIP UG Markusy

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • umiejętność obsługi komputera

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie lub średnie branżowe, znajomość zagadnień z zakresu ustawy prawo zamówień publicznych, ustawy o finansach publicznych ustawy o samorządzie gminnym, KPA. Umiejętność obsługi komputera, odpowiedzialność, komunikatywność, systematyczność, rzetelność, umiejętność organizowania pracy, kreatywność.

Miejsce pracy: 82-325 Markusy 82, powiat: elbląski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Termin naboru do 18.02.2019r. Dokumenty oraz inne szczegółu dotyczące naboru na wolne stanowisko urzędnicze zmieszczono na stornie BIP UG Markusy https://bipmarkusy.warmia.mazury.pl/nabor.html Wymagane dokumenty aplikacyjne umieszczone w zaklejonej kopercie z dopiskiem "Nabór na samodzielne stanowisko urzędnicze ds. zamówień publicznych i rozwoju gminy" należy składać osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy w Markusach lub przesłać pocztą na adres Urząd Gminy w Markusach, Markusy 82, 82-325 Markusy w dniach roboczych w godz. 8 - 15 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18 lutego 2019 r., godzina 15 (data wpływu).

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Wynagrodzenie brutto: od 2 700 PLN

Osoba do kontaktu: Małgorzata Aleksandrowicz

Telefon: 552394395

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy