Hays Poland

Stanowisko SQA

Wroclaw - okolice
SQA
NR REF.: 1131603

Dla jednego z naszych klientów, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Inżyniera Rozwoju Dostawców (SQA)

Główne zadania:
  • Rozwój dostawców w celu zapewnienia wysokiej jakości produktu, aktywnej redukcji kosztów i rzetelnego planu dostaw
  • Audytowanie dostawców, certyfikacja/zatwierdzanie dostawców z uwzględnieniem planu ciągłego doskonalenia
  • Aktywne uczestnictwo w wyborze dostawców
  • Opracowywanie wymagań jakościowych przy zakupach podzespołów
  • Tworzenie, wspieranie i egzekwowanie od dostawców planu poprawy i/lub usprawnień po wystawionych reklamacjach
  • Nadzór nad wskaźnikami jakościowymi dostawców
  • Wprowadzenie dostawców w fazę APQP i zapewnienie ciągłego wsparcia aż do uruchomienia dostaw seryjnych
  • Udzielanie aktywnego wsparcia innym działom od strony technicznej w rozwoju nowych projektów
  • Współpraca przy zwalnianiu części do produkcji
  • Pozyskiwanie, kompletowanie i prowadzenie rejestru PPAP'ów dostawców
  • Ocenę dostawców w ramach naszego systemu jakości

Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze jakości dostaw w międzynarodowej firmie
  • Zdolność analitycznego myślenia, znajomość rys. technicznego i umiejętność czytania oznaczeń
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)

Oferujemy:

  • Możliwość rozwojowej i satysfakcjonującej pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w branży Automotive
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia wraz z bogatymi świadczeniami z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Możliwość rozwoju zawodowego – system szkoleń, ścieżka rozwoju w wewnętrznej strukturze firmy, kursy specjalistyczne i podnoszące kwalifikacje
  • Pakiet zdrowie – dofinansowane przez pracodawcę ubezpieczenia zdrowotne (prywatna służba zdrowia) dla pracowników i ich rodzin
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy