Stanowisko menadżera kawiarni

RSK - 2

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Kawiarnia "Tubajka" poszukuje osoby na stanowisko menadżerki/ menadżera.

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

1. Nadzór nad zatowarowaniem, stanami magazynowymi

2. Kontrola grafiku pracowników

3. Nadzorowanie i przygotowanie imprez i wydarzeń

4. Organizacja pracy baru, zespołu, obsługi imprez

5. Nadzór nad porządkiem, dekorowaniem lokalu

6. Czuwanie nad jakością obsługi klienta

7. Podział, nadzór, egzekwowanie wykonywanych obowiązków

8. Wsparcie w procesach organizacyjnych

9. Kontrola dokumentacji zakupowej, faktur, przygotowywanie dokumentów dla księgowości, nadzór nad raportami sprzedażowymi.

Wymagania

Wymagamy:

- doświadczenie w pracy w lokalu gastronomicznym na menadżerskim lub podobnym samodzielnym stanowisku (chętnie zobaczymy list polecający od poprzedniego pracodawcy)
- umiejętności w zakresie zarządzania zespołem i/lub wiedza na ten temat
- samodzielności, zdolności podejmowania szybkich decyzji, umiejętności delegowania zadań oraz pracy pod presją czasu
- wysokiego poziomu komunikatywności, umiejętności interpersonalnych w zakresie obsługi klienta

Mile widziane acz niewymagane:

- prawo jazdy kat. B
- znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie po okresie próbnym, pracę w miłych okolicznościach przyrody ;), dużą samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów, elastyczny czas pracy, obejmuje także weekendy.

Prosimy o wysłanie CV oraz krótkiego opisu motywacji do podjęcia zatrudnienia na tym stanowisku.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Rodzinną Kawiarnią zlokalizowaną w centrum Łodzi.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 100PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia