Opis stanowiska pracy

1. Pełna obsługa postępowań o udzielenie zamówień publicznych, w tym także zamówień, o których mowa w art. 4 pkt 8 ustawy pzp, w szczególności:

a) szacowanie wartości zamówienia;

b) przygotowywanie i prowadzenie kompletnej dokumentacji (m.in.: siwz z załącznikami, ogłoszenia, korespondencja z oferentami, protokoły postępowań),

c) publikowanie ogłoszeń:

d) udział w pracach komisji ds. zamówień.

2. Opracowywanie planów, rejestrów i sprawozdań dotyczących zamówień.

3. Opracowywanie zmian do procedur wewnętrznych dotyczących zamówień publicznych, w tym także zamówień, o których mowa w art. 4 pkt 8 ustawy PZP.

4. Inne zadania o charakterze administracyjnym związane z zamówieniami.

Wymagania

1. Wymagania niezbędne, tzn. konieczne do podjęcia pracy na stanowisku:

a) wykształcenie wyższe magisterskie;

b) co najmniej 1-letni staż pracy;

c) praktyczna znajomość regulacji prawnych w zakresie zamówień publicznych;

d) niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie;

e) nieposzlakowana opinia;

f) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych.

2. Wymagania dodatkowe, które pozwolą na optymalne wykonywanie zadań na stanowisku:

a) umiejętność obsługi komputera, w tym aplikacji biurowych;

b) umiejętność organizacji pracy, rozwiązywania problemów, jasnego formułowania wniosków, pracy zespołowej i współpracy z innymi osobami;

c) terminowość, dokładność, sumienność, uczciwość, bezstronność, umiejętność stosowania odpowiednich przepisów, samodzielność i kreatywność.

Prezentacja firmy

Placówka doskonalenia nauczycieli

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta