Stanowisko ds. rozwoju SWEZ i interfejsów

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Warszawa, mazowieckie

Od: Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy

 Niezbędne:

  • wykształcenie średnie
  • minimum rok doświadczenia zawodowego w pracach zespołów projektowych
  • minimum rok stażu pracy

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2 lata pracy związanej z wdrożeniami systemów informatycznych

 Wymagania dodatkowe

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • orientacja na cel
  • orientacja na jakość
  • komunikacja
  • współpraca
  • elastyczność
  • nastawienie na rozwój
  • negocjowanie i wywieranie wpływu
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

 Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy

  • analizuje i ocenia pod względem przydatności w procesach obsługi klientów Zakładu nowe standardy, techniki i rozwiązania techniczne, technologiczne i organizacyjne oraz kierunki ich rozwoju
  • uczestniczy we wdrożeniach w obszarze SWEZ, w szczególności poprzez wsparcie informatyczne w zakresie tworzenia wymagań, oceny dokumentacji, udziału w testach i odbiorze produktów
  • uczestniczy w tworzeniu repozytorium wiedzy w zakresie integracji Systemu Wspomagania Ekonomiki Zakładu (SWEZ) z systemami Zakładu, w tym zarządzania usługami w SAP PI
  • uczestniczy w budowie nowych kanałów wymiany danych z instytucjonalnymi podmiotami zewnętrznymi

Wymagane dokumenty

  • CV
  • list motywacyjny
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe
  • kopie świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia, w przypadku pozostawania w stosunku pracy

Termin, do którego należy składać dokumenty 21 października 2021 roku