Stanowisko ds. prawnych i koordynacji kontroli zewnętrznych

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Warszawa, mazowieckie

Od: Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań realizowanych na stanowisku pracy:

- opiniowanie projektów wewnętrznych aktów prawnych w zakresie właściwości rzeczowej Departamentu Kontroli Wewnętrznej,

- udzielanie kontrolującym wsparcia w zakresie wykładni i stosowania przepisów prawa, w tym sporządzanie wniosków o wydanie opinii prawnej oraz gromadzenie opinii prawnych dotyczących prowadzonych kontroli,

- współdziałanie z zewnętrznymi organami kontroli w sprawach objętych postępowaniami kontrolnymi tych organów, prowadzenie ewidencji tych postępowań oraz informacji o realizacji wniosków pokontrolnych,

- obsługa spraw związanych z realizacją zasad unikania konfliktu interesów w Zakładzie,

- obsługa zawiadomień o naruszaniu dyscypliny finansów publicznych w Zakładzie.

Wymagania niezbędne:

- wykształcenie wyższe

- minimum 3 lata doświadczenia zawodowego związane z obsługą prawną lub pracą w administracji publicznej

- minimum 5 lat stażu pracy

Mile widziane:

- wykształcenie wyższe ( prawo, administracja publiczna)

Wymagania dodatkowe:

- umiejętność obsługi programów wchodzących w skład pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook)

- orientacja na cel

- orientacja na jakość

- komunikacja

- współpraca

- elastyczność

- nastawienie na rozwój

- negocjowanie i wywieranie wpływu

- podejmowanie decyzji

- rozwiązywanie problemów

Wymagane dokumenty:

- CV

- list motywacyjny

- skany dokumentów potwierdzających wykształcenie

- skany świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia, w przypadku pozostawania w stosunku pracy

- skany dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe

Dodatkowe informacje:

- proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną (przeprowadzoną w -formie zdalnej przez komunikator internetowy - wywiad on-line)

- skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne

oferty niekompletne, niepodpisane oraz bez wymaganych i podpisanych oświadczeń nie będą rozpatrywane

-oferty przesłane po terminie nie będą rozpatrywane

Termin, do którego należy składać dokumenty 02-02-2022

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- możliwość rozwoju zawodowego

- bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

-sprzęt komputerowy,

- sprzęt biurowy.

Warunki wykonywania pracy:

- spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,

- polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,

- wiążą się z bezpośrednim kontaktem z klientem ZUS,

- konieczność poruszania się po całym obiekcie,

- gotowość do ewentualnego odbywania podróży służbowych,

- stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 2 piętrze,

- wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika,

- drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie,

- w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.