Opis stanowiska pracy

Instytut Genetyki Roślin Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu zatrudni osobę na stanowisku ds. pracowniczych.

Zadania:
1. pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z przyjmowaniem do pracy i zwalnianiem pracowników, prowadzenie akt osobowych pracowników i doktorantów,
2. sporządzanie umów cywilno-prawnych dot. realizowanych w Instytucie projektów,
3. współpraca z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych w zakresie ubezpieczeń społecznych i emerytur pracowników,
4. współpraca z Działem Księgowości w zakresie rozliczania wynagrodzeń,
5. wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym,
6. kontrola urlopów pracowników, prowadzenie list obecności,
7. wykonywanie obowiązków dot. Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
8. organizowanie badań profilaktycznych dla pracowników Instytutu, współdziałanie z inspektorem bhp w celu zapewnienia właściwych warunków pracy.

Oferujemy:
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie,
- możliwości realizacji ambitnych i różnorodnych zadań i rozwoju zawodowego,
- niezbędne narzędzia pracy,
- świadczenia dodatkowe ("wczasy pod gruszą").

Termin przesyłania CV: do 3 grudnia 2017 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t. j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późniejszymi zmianami)."

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia minimum średniego,
- znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym/komunikatywnym (warunek konieczny),
- minimum dwuletniego doświadczenia na stanowisku w administracji,
- sumienności, dobrej organizacji pracy, zaangażowania,
- mile widziane: doświadczenie na podobnym lub pokrewnym stanowisku, praktyczna znajomości prawa pracy, znajomość specyfiki instytucji naukowych.

Prezentacja firmy

Instytut Genetyki Roślin PAN jest ważnym centrum naukowym w zakresie bad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja