Stanowisko ds. kontrolingu HR i polityki wynagradzania

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Warszawa, mazowieckie

Od: Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

·       odpowiada za opracowanie analiz dotyczących stanu i struktury zatrudnienia w Zakładzie

·       odpowiada za opracowanie analiz dotyczących poziomu wynagrodzenia w Zakładzie

·      odpowiada za prowadzenie rozliczenia funduszu wynagrodzeń osobowych Zakładu

·      odpowiada za opracowanie propozycji podziału środków funduszu wynagrodzeń Zakładu między jednostki terenowe ZUS

·       odpowiada za przygotowanie projektu planu etatów dla oddziałów Zakładu

·       odpowiada za nadzór nad wydatkowaniem środków funduszu wynagrodzeń osobowych w Centrali Zakładu

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy:

- wykształcenie wyższe

- minimum 3 lata doświadczenia zawodowego związanego z tworzeniem analiz oraz udziałem w projektach HR

Mile widziane:

- doświadczenie zawodowe związane z obsługą arkuszy kalkulacyjnych (Excel) i analizą kadrowo-płacową oraz koordynowaniem projektów

Wymagania dodatkowe:

- umiejętnośc obsługi programów wchodzących w skład pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook)

- orientacja na cel

- orientacja na jakość

- komunikacja

- współpraca

- elastyczność

- nastawienie na rozwój

- podejmowanie decyzji

- rozwiązywanie problemów

- innowacyjność

Wymagane dokumenty:

- CV

- list motywacyjny

- skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie

- skany dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie zawodowe związane z tworzeniem analiz oraz udziałem w projektach HR, np. zakresu obowiązków, składu zespołu projektowego, itp.

Dodatkowe informacje:

- poszukujemy 2 kandydatów na stanowisko

- proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną (przeprowadzoną w siedzibie Centrali ZUS lub w formie zdalnej przez komunikator internetowy - wywiad on-line)

- skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne

- oferta niekompletna, niepodpisana oraz bez wymaganej i podpisanej klauzuli nie będzie rozpatrywana

- dokumenty nadesłane po terminie nie będą rozpatrywane

- do składania dokumentów zachęcamy osoby z niepełnosprawnością

Termin, do którego należy składać dokumenty 02-02-2022 r.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- możliwość rozwoju zawodowego

- bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

- sprzęt komputerowy,

- sprzęt biurowy.

Warunki wykonywania pracy:

- spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,

- polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,

- budynek 3-piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych,

- stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 2 piętrze,

- miejsce pracy dostosowane do osób poruszających się przy pomocy wózka inwalidzkiego,

- wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika,

- drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie, natomiast drzwi do budynku, w którym zlokalizowane jest stanowisko pracy nie otwierają się automatycznie,

- w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.