Stanowisko ds. administrowania Centrum Certyfikacji

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Warszawa, mazowieckie

Od: Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy

 Niezbędne:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum rok doświadczenie zawodowego w obszarze administrowania systemami Unix, Linux lub Windows oraz administrowania bazami danych z obszaru Oracle, MS SQL
  • posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa informacji do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „poufne” lub złożenie oświadczenia o dobrowolnym poddaniu się procedurze przeprowadzenia zwykłego postępowania sprawdzającego mającego na celu nadanie takich uprawnień

 Pożądane:

  • wykształcenie wyższe (informatyka)
  • minimum rok pracy związanej z administrowaniem systemami informatycznymi, znajomość zagadnień związanych z kryptografią i PKI

Wymagania dodatkowe

  • odpowiedzialność i rzetelność
  • terminowość
  • samodzielność
  • nastawienie na wyniki / konsekwencja w działaniu
  • umiejętność poprawnego przekazywania informacji pisemnych oraz ustnych
  • umiejętność działania procesowego
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • innowacyjność
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność poprawnego wnioskowania

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy

  • wspiera proces logowania i autoryzacji użytkowników w systemach i aplikacjach wykorzystujących certyfikaty X.509 zintegrowanych z Katalogiem KSI i AD
  • zarządza cyklem życia kart elektronicznych użytkowników Kompleksowego Systemu Informatycznego KSI
  • zarządza cyklem życia certyfikatów generowanych przez Centrum Certyfikacji ZUS: AD/ENC/KSI/VPN
  • zarządza cyklem życia kart elektronicznych i certyfikatów użytkowników (Inspektorzy Kontroli), Podsystemu Kontroli Zewnętrznej (PKZ)

Wymagane dokumenty

  •  CV
  • list motywacyjny z dopisanym numerem referencyjnym 752565
  • odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (wzór poniżej w rubryce "Wymagana klauzula")
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe
  • kserokopię poświadczenia bezpieczeństwa informacji do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „poufne" lub złożenie oświadczenia o dobrowolnym poddaniu się procedurze przeprowadzenia zwykłego postępowania sprawdzającego mającego na celu nadanie takich uprawnień

Termin, do którego należy składać dokumenty 10 lutego 2020 roku

Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu korespondencji w godzinach urzędowania Centrali Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Miejsce składania dokumentów Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Departament Spraw Pracowniczych

ul. Szamocka 3, 5

01-748 Warszawa

Dodatkowe informacje

  • proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną oraz test wiedzy z zakresu podstaw Centrum Certyfikacji
  • skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
  • złożonych dokumentów nie zwracamy
  • oferta niekompletna, niepodpisana oraz bez wymaganej i podpisanej klauzuli nie będzie rozpatrywana
  • dokumenty złożone lub nadesłane po terminie nie będą rozpatrywane

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

  • sprzęt komputerowy,
  • sprzęt biurowy.

Warunki wykonywania pracy:

  • spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,
  • polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,
  • konieczność poruszania się po całym obiekcie,
  • budynek 3-piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych,
  • stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 3 piętrze,
    - miejsce pracy dostosowane do osób poruszających się przy pomocy wózka inwalidzkiego,
  • wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika,
  • drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie,
  • w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

 Uprzejmie przypominamy o konieczności zamieszczenia w swojej ofercie klauzuli następującej treści:

„Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.”

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Jednocześnie informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (www.zuspl) w zakładce "Praca w ZUS".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.