Opis stanowiska pracy

- prowadzenie sekretariatu Spółki,
- zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą,
- obsługa połączeń telefonicznych i korespondencji e-mail,
- koordynowanie przepływu informacji i obiegu dokumentów w firmie,
- zaopatrzenie w materiały biurowe i dbałość o urządzenia biurowe,
- obsługa spotkań formowych,
- utrzymywanie dobrego wizerunku firmy.

Wymagania

- dobra organizacja pracy,
- znajomość pakietu MS Office,
- obsługa urządzeń biurowych,
- samodzielność, rzetelność, zaangażowanie i chęci do pracy.

Prezentacja firmy

Organizacja Polskich Dystrybutorów Farmaceutycznych Spółka Akcyjna to je... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa