Stała praca od zaraz! Pracownik magazynowy - Głuchów - zapewniamy bezpłatny transport!

LeasingTeam Sp. z o.o.

Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Łódź, Opoczno, Pabianice, łódzkie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Łódź, Opoczno, Pabianice

Nr ref.: 0034006

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

Przyjęcie oraz rozlokowanie towaru w magazynie (lekkie paczki),

Kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień.

Oczekiwania:

Zależy nam na osobach, które szukają stałej pracy oraz będą chętne podjąć pracę dwuzmianową.

Mile widziane jest doświadczenie w pracy na magazynie lub produkcji.

Oferta:

Jeśli nie masz doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Nowoczesny, zautomatyzowany magazyn! 0 dźwigania!

Zapewniamy bezpłatny transport z miejscowości: Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Sulejów, Pabianice, Bełchatów oraz Opoczno.

Praca dla kobiet oraz mężczyzn!

Oferujemy stabilne zatrunienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagordzenie oraz comiesięczne premie.

Dofinansowujemy posiłki w kantynie zakładowej (190 zł/miesiąc).

Jest również możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (Multisport, opieka medyczna itd.).

ZADZWOŃ LUB APLIKUJ!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.