Stała praca na produkcji dla Pań i Panów

Logart

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Praca przy produkcji drobnych elementów
  • Operowanie drobnymi narzędziami
  • Dbanie o jakość i terminowość zamówień
  • Praca w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • Przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • Zdolności manualne
  • Chęć do podjęcia długoterminowej współpracy w obszarze produkcji
  • Doświadczenie w pracy na produkcji lub pracy zmianowej będzie dodatkowym atutem.

Kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą lub umowę zlecenia - w zależności od Twoich preferencji i doświadczenia
  • Konkurencyjne wynagrodzenie 3500-4200 brutto/msc.
  • Pełen pakiet socjalny obejmujący między innymi prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie na życie i NNW, deputat firmowy, bony świąteczne i okolicznościowe
  • Pracę w dokodnej lokalizacji z zapleczem komunikacyjnych (Warszawa Białołęka)

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 550PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia wydajnościowa, pełen pakiet socjalny
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji