STAŁA PRACA DLA STUDENTA ZAOCZNEGO do 24 lat. DYSPOZYCYJNEGO, KATOWICE CENTRUM

Stakato

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Proszę o dokładne zapoznanie się z treścią ogłoszenia przed udzieleniem odpowiedzi !

Szukamy osoby chętnej do pracy w naszym salonie.
Zajmujemy się branżą taneczną-prowadzimy sprzedaż artykułów, odzieży i obuwia tanecznego. stakato
-Salon czynny w tygodniu od 10:00 do 18:00
W soboty 10:00 do 13:00

(DYSPOZYCYJNOŚĆ 5 DNI W TYGODNIU po 8h i 2 SOBOTY po 4h od 10-14 w miesiącu)

Praca również w wakacje/ferie. CAŁY ROK.
To nie jest praca sezonowa aby zarobić na wakacje.

Poniżej opis stanowiska pracy:
-bezpośrednia obsługa klientów w salonie
-przyjmowanie zamówień
-przygotowywanie przesyłek
-dbanie o wystrój salonu
-utrzymywanie czystości w salonie
-uzupełnianie stanów magazynowych, składanie zamówień

Dodatkowymi atutami będą:
-znajomość branży tanecznej
-hobby związane z tańcem, fotografią lub grafiką
-obsługa programów graficznych

Oferujemy:
-stałe zatrudnienie/długoterminowe
-umowę zlecenie
-ciekawe doświadczenie, kontakt z pasjonatami
-18-20 zł/h na rękę
-dodatkowy premiowy system wynagrodzenia

W przypadku dalszego zainteresowania, proszę
do odpowiedzi załączyć swoje CV, oraz koniecznie napisać coś od siebie.
Na przykład dlaczego pani/pan będzie właściwym kandydatem.

Pozdrawiamy
stakato

Wymagania

Zależy nam, aby osoba na tym stanowisku:
-miała miłą aparycję i schludny wygląd
-była komunikatywna
-dobrze zorganizowana i spostrzegawcza
-zaangażowana i otwarta na nową wiedzę
-z poczuciem estetyki
-niepaląca
-posiadająca znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Prezentacja firmy

Od 2006 roku budujemy naszą markę w oparciu o własne doświadczenia tanec... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
25PLN - 27PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie