STAJENNY

Miejsce pracy: Francja

Grupa AKCJA JOB

ALBEDO HR - Agencja Pośrednictwa Pracy - NR CERTYFIKATU 13443

poszukuje kandydatów do pracy dla swojego partnera we Francji

Zakres zadań:

• karmienie koni

• wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych (szczotkowanie, czyszczenie sierści, grzywy i ogona, czyszczenie kopyt, strzyżenie, itp.)

• opieka nad końmi i obserwacja ich zachowań (powiadomienie na wypadek skaleczeń, kolek, itp.)

• siodłanie i rozsiodływanie koni

• lonżowanie, wypuszczanie koni na padok

• sprzątanie boksów, ścielenie

• drobne prace naprawcze i utrzymywanie porządku na terenie całego obiektu

Wymagania:

• dobra kondycja fizyczna

• doświadczenie w pracy z końmi mile widziane

• samodzielność, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność

• miłość do zwierząt, w szczególności do koni

Oferujemy:

• legalną pracę dla renomowanych firm francuskich

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach francuskich

• gwarancję zakwaterowania

• organizację i opłacenie przejazdu Polska-Francja, Francja-Polska (mile widziane osoby z własnym autem)

• pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności

• zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu

• ubrania robocze

• możliwość spotkania rekrutacyjnego w dogodnej dla siebie agencji w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach lub Rzeszowie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.