Stabilne zatrudnienie - DPD Niemcy, praca fizyczna od zaraz!

Grupa Ideal

Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy

Poszukujesz nowej pracy za granicą? Chcesz wyjechać do pracy, lecz obawiasz się organizacji wyjazdu? Spróbuj swoich sił z IDEAL, a my zaopiekujemy się Tobą i pomożemy we wszelkich formalnościach.

Oferujemy:

  • legalną pracę w pełnym wymiarze czasu
  • zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach lub domach
  • pokoje 2-3 osobowe
  • wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec
  • wypłatę wynagrodzenia w wybranej walucie (EUR lub PLN)
  • pomoc w zorganizowaniu transportu

Opis stanowiska:

  • rozładunek i załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi
  • praca wykonywana jest na hali sortowni kurierskiej DPD
  • praca z polskim zespołem

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • stosowanie się do poleceń przełożonego
  • pozytywne podejście do swoich obowiązków

Planowane najbliższe wyjazdy: 09.11, 16.11, 23.11

Złóż swoją aplikację, skontaktujemy się z Tobą

STAWIAMY NA BEZPIECZEŃSTWO:

Bezpieczna praca: przed wejściem na halę każdy pracownik ma mierzoną temperaturę. Pracownicy proszeni są o zachowanie odpowiedniej odległości między sobą. Wyposażamy naszych pracowników w maseczki.

Bezpieczne zakwaterowanie: sukcesywnie wyposażamy mieszkania i domy w środki do dezynfekcji rąk oraz informacje o zaleceniach służb sanitarno-epidemiologicznych

Spokojna głowa: każdy nasz pracownik ma prawo do bezpłatnego leczenia oraz pełnej opieki zdrowotnej na terenie Niemiec (ZUS + prywatne ubezpieczenie zdrowotne).

Grupa Ideal
Grupa Ideal