St. Specjalista ds. Zapewnienia Jakości Sieci (RAN)

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1101768

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – z branży telekomunikacyjnej – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: współpraca długofalowa
Stawka: 450 – 650 PLN netto/MD + VAT

Zadania:
  • Zarządzanie systemem próbników aktywnych
  • Integracja systemu z bazami danych
  • Projektowanie scenariuszy testowych
  • Raportowanie i analiza wyników testów
  • Analiza jakości usług w oparciu o inne narzędzia Performance Management
  • Ciągła optymalizacja i usprawnianie zarządzanych usług i procesów

Wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość technologii oraz architektury sieci mobilnych LTE/HSPA+/UMTS/GSM
  • Znajomość protokołów i procedur sygnalizacyjnych w sieciach mobilnych
  • Doświadczenie w pracy z systemami pomiarowymi
  • Bardzo dobra znajomość języka SQL
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland