St. Inżynier ds. Jakości Dostawców

Collins Aerospace

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Regionalne EEME wchodzące w skład Global Strategic Sourcing, poszukuje energicznej i entuzjastycznie nastawionej osoby na wyżej wymienione stanowisko.

Jakie wyzwania czekają na Ciebie na nowym stanowisku?

  • Selekcja, rozwój i zarządzanie bazą dostawców w regionie Europy Środkowo-Wschodniej
  • Rozwój dostawców - szkolenie z norm, procedur oraz narzędzi jakościowych obowiązujących w UTC
  • Przeprowadzanie audytów QMS oraz produktu u dostawców
  • Weryfikacja wskaźników jakościowych podległych dostawców
  • Udział w międzynarodowych projektach zmiany dostawców
  • Ścisła współpraca z managerami projektu
  • Udział oraz wsparcie w realizacji strategii sourcingowych
  • Współpraca z centralnymi i lokalnymi działami inżynierskim, produkcji, łańcucha dostaw oraz jakości

Wymagania

Co jest dla nas ważne:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 5 lat doświadczenia na w/w bądź pokrewnym stanowisku
  • Znajomość oraz umiejętności czytania norm i rysunków technicznych w języku angielskim
  • Znajomości narzędzi jakościowych (FMEA, Control Plan, FAI zgodnie z AS9102, PPAP)
  • Wiedza oraz doświadczenie w przeprowadzaniu audytów QMS i produktu u dostawców
  • Znajomość norm jakościowych ISO-9001 oraz AS9100 lub pokrewnych z innych branż
  • Znajomość wymagań ASQR będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość narzędzi jakościowych RRCA, DIVE, 5WH
  • Znajomość metod produkcji części lotniczych
  • Wiedza z zakresu metrologii, Gage R&R, SPC
  • Samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy własnej przy minimalnym nadzorze przełożonego
  • Umiejętność pracy w zespole oraz z klientami w różnych strefach czasowych
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (40%), także wyjazdy zagraniczne
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń oraz przekazywania wiedzy dostawcom
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel i Power Point
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Wysoka kultura osobista
  • Zdolność do pracy w środowisku wielokulturowym pod presją czasu

Prezentacja firmy

Collins Aerospace, jednostka United Technologies Corp. (NYSE: UTX), jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Inne