Śrutownik/ Wrocław/ wynagrodzenie w zależności od doświadczenia! - Opole

Agencja Zatrudnienia KS Service

Opole, opolskie

Miejsce pracy: Opole
Zadania na tym stanowisku to:
  • obsługa urządzenia do śrutowania pod ciśnieniem elementów stalowych
  • obsługa komory śrutowniczej, pomiary chropowatości

Oferujemy:
  • zatrudnienie oraz rozwój w prężnie rozwijającej się światowej firmie
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • 2-zmianowy system pracy (6-14,14-22)
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia
  • możliwość podniesienia kwalifikacji
  • wolne weekendy - pracujemy od poniedziałku do piątku

Dołącz do nas jeśli wyróżniasz się:
  • doświadczeniem w obsłudze komory śrutowniczej lub w piaskowaniu elementów metalowych
  • zaangażowaniem, chęcią do pracy

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.