SQL Tester / Tester automatyczny/manualny

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko Testera SQL we Wrocławiu.

Opis stanowiska:

  • realizacja zadań w ramach prowadzonych projektów
  • opracowanie dokumentacji – scenariuszy / przypadków testowych uwzględniających przewidywane „ścieżki krytyczne”
  • przygotowanie danych testowych
  • wykonywanie testów funkcjonalnych systemów informatycznych – testy jednostkowe /integracyjne, testy regresji
  • monitorowanie i obsługa błędów aplikacji
  • analiza wyników i raportowanie przebiegu prac testowych
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami oprogramowania oraz klientami wewnętrznymi

Wymagania

  • min. pół roku doświadczenia w testowaniu aplikacji
  • umiejętność przygotowania dokumentacji testowej
  • umiejętność czytania dokumentacji analityczno – projektowej
  • praktyczna znajomość zapytań SQL i relacyjnych baz danych
  • znajomość Java będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka polskiego - wymagana
  • mile widziane doświadczenie w pracy w sektorze finansowym
  • samodzielność, skrupulatność, dociekliwość
  • wykształcenie wyższe techniczne / ekonomiczne
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • outsourcing z Power Media (umowa B2B, zlecenia, umowa o dzieło)
  • praca projektowa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media