Billennium Sp. z o.o.

SQL Specialist

Miejsce pracy: Lublin

Zadania

• Rozwój oraz implementacja zaawansowanych systemów informatycznych

• Tworzenie i aktualizacja bazy wiedzy

• Rozwiązywanie incydentów oraz problemów zgodnie SLA

• Utrzymanie i bieżące rozwiązywanie problemów dotyczących baz danych

• Ścisła współpraca z innymi członkami zespołu

• Projektowanie zmian w systemach informatycznych opartych o technologie Oracle

• Projektowanie baz danych

• Czynny udział w testach wewnętrznych oprogramowania

• Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i funkcjonalnej systemu

Wymagania

• Wykształcenie wyższe, techniczne

• Min. Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

• Bardzo dobra znajomość Transact - SQL

• Bardzo dobra znajomość SQL

• Znajomość .NET

• Znajomość XML

• Podstawy Web Services

• Znajomość pakietu MS Office

• Zdolność szybkiego uczenia się nowych technologii i procesów biznesowych

• Umiejętność diagnozy problemów

• Umiejętność używania dokumentacji celem dostarczenia Klientom rozwiązań

• Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

• Umiejętność działania w zespole

• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Oferujemy

• Szkolenia wstępne

• Pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy (w tym pracy zdalnej)

• Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę multisport

• Zajęcia z języka angielskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.