Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/02/2018.

SQE with German

Katowice, śląskie

HAYS Manufacturing

Opis stanowiska pracy

Katowice
NR REF.: 1099532

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automatyki przemysłowej, poszukujemy osoby na stanowisko Supplier Quality Engineer with German.

Inżynier Jakości Dostawców będzie odpowiedzialny za:
- kontakty z Dostawcami lokalnymi oraz zagranicznymi
- koordynacja wyników jakościowych Dostawców oraz inicjowanie działań korygujących
- wdrażanie programów naprawczych dla Dostawców
- przeprowadzanie procesów zatwierdzania części zgodnie z procedurami firmy
- wsparcie dla projektów wdrażania nowych produktów oraz projektów przeniesienia

Od Kandydatów oczekujemy:
- min. 2-letniego doświadczenia na stanowisku Supplier Quality Engineer
- dobrej znajomości języka angielskiego i niemieckiego - warunek konieczny
- wykształcenia wyższego technicznego, preferowane kierunki - elektryczne, elektroniczne
- znajomości narzędzi jakościowych: 8D, 5Why, PPAP

Nasz Klient oferuje obszerny pakiet benefitów:
- prywatną opiekę medyczną w Medicover
- prywatne ubezpieczenie na życie
- platformę multikafateryjną My Benefit
- finansowanie szkoleń technicznych i językowych
- możliwość dofinansowania studiów
- stołówkę pracowniczą i dofinansowanie do posiłków
- możliwość wzięcia bezprocentowej pożyczki
- premie roczne, świąteczne
- wczasy pod gruszą
- możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku

Prosimy o przesyłanie aplikacji w j. angielskim

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria