SQE - Supplier Quality Engineer

Moltton

Warszawa, mazowieckie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i realizacja SPQD planu i terminowa realizacja FAI,
  • zarządzanie reklamacjami klienta we współpracy z osobą odpowiedzialną za kwestie gwarancyjne dla projektu,
  • zarządzanie NCR’s, współtworzenie z dostawcami odpowiedniego planu działań w przypadku wykrytej niezgodności,
  • codzienna analiza NCR’s oraz współpraca z dostawcami mająca na celu terminowe raportowanie i realizację zaplanowanych działań,
  • przygotowywanie raportów wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze jakości dostawców,
  • znajomość procesów produkcyjnych oraz budowy i właściwości wózków pojazdów szynowych,
  • praktyczna znajomość metodologii rozwiązywania problemów, analizy ryzyka oraz narzędzi jakościowych,
  • znajomość wymagań: ISO9001, ISO/TS 22163, ISO 14001, OHSAS 18001 i procesów specjalnych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra organizacja pracy, reaktywność, motywacja oraz umiejętność argumentacji na rzecz własnej opinii,
  • umiejętność pracy w zespole.

Nasz klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,
  • pakiet benefitów,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w międzynarodowej organizacji produkcyjnej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy