SQE - Supplier Quality Engineer

Moltton

Tychy, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Tychy

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesu reklamacji związanych z komponentami dostawców,
  • Współpraca z dostawcami w zakresie doskonalenia wyrobu i procesu produkcyjnego,
  • Przeprowadzanie kontroli u dostawców oraz przegląd efektywności wprowadzonych działań,
  • Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych,
  • Zapewnienie zgodności prowadzonych działań z normą ISO 9001 oraz IATF 16949,
  • Koordynacja kontroli dostarczanych komponentów w magazynach przyjęć (tworzenie planów inspekcji),
  • Zapewnienie dopuszczeń do produkcji nowych lub zmodyfikowanych komponentów, przegląd APQP dostawców,
  • Ocena dostawców (KPI) oraz kontrola systemów jakości dostawców.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne z zakresu zarządzanie jakością, inżynieria produkcji itp.,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w branży automotive,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość normy ISO 9001 oraz specyfikacji technicznej ISO/TS 16949/ IATF,
  • Znajomości narzędzi jakościowych (m.in. PPAP, 8D, SPC, PFMEA).

Naszklient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej firmie z branżu motoryzacjunej,
  • Pakiet benefitów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Umowę o pracę.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton